Projektist

14. aprillil 2023 tähistame aasta möödumist päevast, mil Must meri neelas uppumatu vene sõjalaeva Moskva. Sõda aga kestab tänaseni ning toetust vajavad ukrainlased enamgi veel.

Selle päeva tähistamiseks oleme koostöös Riigikaitse Edendamise Sihtasutusega valmis saanud vene sõjalaeva-kujulise vannipommi, et igal abistajal oleks võimalik nautida sõjalaeva uputamist omaenda käe läbi. Pommide müügist saadud tulu eest saab sihtasutus soetada reaalajas droonide tuvastaja DTS-2458, mis hoiatab operaatorit, kui läheduses on droonid.

Pommid valmivad Eestis käsitsi ning lõhnavad sama magusalt nagu Hersonis sirgunud arbuusid. Lõõgastu vannis või viska otse vetsupotti – Moskva hävitamiseks sobivad kõik viisid.

Meie

Projekt “Uputa Moskva” taga seisab 5-pealine seltskond, kes oma igapäevases töös tegelevad ühel või teisel viisil kommunikatsiooniga. Meile meeldib lahendada probleeme ning teha seda loominguliselt. Kuigi Ukraina sõja probleemi me lahendada ei suuda, toetame ukrainlasi nende võitluses viisil, mil oskame.

  • Johan Kallas

  • Karmen Kallas

  • Mihkel Virkus

  • Henrik Kalmet

  • Tiina Marandi

Aitäh!

Kaspar Kuldkepp
3D mudelid ja vannipommivormid

3D Max
Vannipommivormide tiražeerimine

Zinuz
Vannipommimaterjalid